Serwis urządzeń grzewczych

Pomagamy we właściwym doborze i wykorzystaniu urządzeń w celu zapewnienia bezpiecznej ekonomicznej i ekologicznej eksploatacji. 

Serwis

Nasza firma od początku swej działalności zajmuje się serwisem kotłowni olejowych, gazowych i innych urządzeń ciepłowniczych. Obszar działania obejmuje swoim zasięgiem teren województwa Łódzkiego
i Mazowieckiego.

Oferujemy Państwu fachowy serwis, prowadzony przez serwisantów posiadających wieloletnie doświadczenie, uprawnienia wielu renomowanych producentów kotłów oraz innych urządzeń ciepłowniczych. Podstawą jest wysoko kwalifikowana załoga szkolona w systemie ciągłym przez producentów urządzeń grzewczych w zakresie obsługi oraz naprawy kotłów i palników.

Serwis gwarancyjny

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Każda zgłoszona do serwisu awaria usuwana jest w ciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia . Pierwszeństwo usuwania awarii w przypadku wielu zgłoszeń mają nasi stali klienci, którzy podpisali umowę na serwis eksploatacyjny oraz klienci w okresie gwarancji serwisowanych przez nas urządzeń. Posiadamy samochody wyposażone w sprzęt diagnostyczny i specjalistyczne narzędzia, co pozwala na szybką interwencję po zgłoszeniu awarii lub innych zleceń. Firma posiada większość niezbędnych części zamiennych do kotłów, palników oraz automatyki.

Zakres Serwisu

W zakres prac serwisu wchodzą bieżąca obsługa kotłowni w sezonie grzewczym, całoroczna obsługa kotłowni pracujących dla potrzeb przygotowania c.w.u., regularne przeglądy i regulacja urządzeń.